MANTOLAMA HAKKINDA

MANTOLAMA FİYATLARI

 MANTOLAMA FİYATLARI HAKKINDA

Mantolama yaptırmadan önce binanız için en uygun malzemenin belirlenmesi gerekir, bunun için tavsiyemiz keŸif için gelen teknik ekibimizden bilgi almanızdır. DoŸru malzeme seçimi sizi gereksiz masraftan ve gelecekte oluŸabilecek malzemeyle ilgili problemlerden kurtarır. Malzemin cinsi, uygulama kalınlıŸı, uygulamanın yapılacaŸı yerdeki iklim Ÿartları binanız için önem arz eder.

KEžİF TALEBİ VE METRAJ ALINMASI İžLEMİ

KeŸif talebinizi en kısa sürede deŸerlendirip size, binanızın metrajına göre detaylı fiyat teklifimizi sunuyoruz. KeŸif ekibi binanızın ölçülerini lazer metre ile almakta yanlıŸ ölçü alınmasının önüne geçmektedir. Ölçü alırken dikkat edilmesi gereken nokta en x boy x yüksekliŸin tam olarak alınması; balkon, teras parapeti ve pencere ölçülerinin ayrıca alınmasıdır. Alınan metraja göre brüt metrajdan boŸluklar düŸülür ve detaylı fiyat teklifi hazırlanır.

KDIž CEPHE ISI YALITIM KALINLIžI NE OLMALI

DıŸ cephe ısı yalıtım malzemesinin kalınlıŸı; bölgelere göre farklılık göstermektedir, istanbul için bu kalınlık asgari 4 cm olarak belirlenmiŸtir ama bu uygulama yapılacak duvarın tuŸlamı, gaz betonmu veya betonarmemi oluŸuna göre farklılık göstermektedir.

MANTOLAMA FİYATLARI

 LİSTE FİYATLARI 1.000 m2 baz alınarak oluŸturulmuŸtur, uygulama yapılacak Ÿantiyedeki metraja göre fiyatlar deŸiŸiklik gösterebilir. Malzemede kalınlık 1 cm arttıkça fiyat farkı 1.5 tl’dir. Fiyatlara KDV dahil deŸildir. GÜNCEL FİYATLAR VE FARKLI ÖZELLİKTEKİ ISI YALITIM MALZEMELERİ İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ!!!

 

ÖDEME žEKLİ

NAKİT ÖDEME VE VADELİ ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ MEVCUTTUR.

GARANTİ

5 yıl üretici firma garantisi ve 5 yıl uygulama garantisi bulunur.

Web Hizmetleri : Yeni Cozum
YeniCozum Web tasarım YeniCozum